CEREC 3D

CEREC ir saīsinājums no Ceramic REConstruction, t.i. Keramikas rekonstrukcija neaizsniedzamajai zoba daļai.

CEREC 3D - tā ir datorkonstruēšanas metode un porcelāna uzliku izgatavošana. Šī metode ļauj atrisināt problēmas ar zobiem vienā apmeklējuma reizē pie ārsta, jo porcelāna uzliku izgatavošana    notiek stomatologa kabinetā.

Datorkonstruēšanas metodei ir daudz priekšrocību. Izmantojot šo tehnoloģiju, jebkuru zoba defektu var izlabot ar keramikas kroni vienas dienas laikā.

Procedūras laikā zobs tiek skenēts izmantojot trīsdimensiju kameru un tad uz datora monitora tiek modelēta trūkstošā zoba daļa vai zoba kronis. Tālāk slīpēšanas bloks 20 minūšu laikā izgriež konstrukciju, kuru pēc tam slīpē, piekrāso un fiksē. Kā rezultātā pacients saņem augsti estētisku  zoba atjaunošanu, kas izgatavota no izturīga stomotoloģiskā materiāli - porcelāna, kas pēc kvalitātes pielīdzināms zeltam. Keramikas rekonstrukcijai nav nepieciešamas veikt zoba nospiedumu, nav jādod tas tehnologam un likt pagaidu plombes vai protēzes, kā arī nav jāgaida vaitākas dienas, lai veiktu zoba “uzmērīšanu” - CEREC 3D tehnoloģija ievērojami samazina zoba atjaunošanas laiku. Turklāt šī procedūra ir pilnīgi nesāpīga.

CEREC 3D tehnoloģija ir jaunākā zobu datoratjaunošanas sistēmu, kas ir liels pavērsiens zobu atjauniošanas protezēšanā. Ne visās zobu klīnikās ir pieejama šī tehnoloģija, bet mūsu ekspertu rīcībā ir  aparātsCEREC.

Neskatoties uz to, ka CEREC tehnoloģijas pamatā ir zoba datorrekonstrukcija, ne mazāk svarīga  ir zobārsta kompetence un profesionalitāte, izmantojot šo tehniku. Mūsu speciālistu pieredze un kvalitatīva darba izpilde ļaus Jums ātri izlabot zobu defektus un atgriezt iepriekšējo pievilcību un veselību jūsu smaidam.

Get Adobe Flash player

Partneri


Darba laiks

Darba dienās iepriekš veicot pierakstu

Kontakti

Rīga, Kr. Valdemāra iela 99, LV-1013
Tel.: +371 67378355
Mob.: +371 29406773


Jūrmala, Zvīņu iela 2, LV-2012
Tel.29797438.


info@dentalriga.lv
rtg@dentalriga.lv