Bezmetāla keramikas sistēma E.MAX

Neizņemamo protēžu izgatavošana - ir viens no modernākajiem un daudzsološākajiem zobu protezēšanas virzieniem. Ar augstas kvalitātes un izturīgiem materiāliem, kas ir pieejami mūsu speciālistiem, Jūs varēsiet panākt iespaidīgus rezultātus  estētiskās zobārstniecības jomā.

Keramika - tas ir ļoti izturīgs un ciets materiāls, kas ļauj veikt jebkuras formas darbu. Keramika ir pilnībā bioloģiski saderīga ar smaganu audiem. Apvienojot keramikas kvalitāti, augsto cietību un lielisko bioloģisko saderību, tiek iegūts stabils un spēcīgs materiāls - zobu keramikas materiāls ir ideāli piemērots keramikas kroņiem un tiltiem.

Bezmetāla keramikas sistēmai  IPS e.max ir daudz priekšrocību priekš pacienta:

  • Paaugstināts estētiskums, plašs krāsu spektrs, dabiskums, gaismas caurlaidība materiālam.
  • Augsts izturības līmenis.
  • Nepieciešama minimāla zoba apstrāde.
  • Nesatur  metālu.
  • Neizraisa  alerģijas.

E.max – tā ir pirmā neizņemamo protēžu sistēma, kas sevī ietver gan  stikla keramikas, gan cirkonija oksīdu, kas ļauj šo materiālu karkasus izveidot vienā keramikā - IPS e.max Ceram. Lēmumu par to kādu materiālu izmantot, mūsu speciālists pieņem, ņemot vērā prasības attiecībā uz izturību, optiskajām īpašībām un caurspīdīgumu (gaismas caurlaidību).

Pat pie dažādiem apgaismojumiem neizņemamie keramikas kroņi un tilti izskatās ļoti estētiski (dabiski) un neizskatās pēc zobu protēzēm . Neizņemamajās protēzēs un tiltos ir apvienotas keramikas labākās kvalitātes īpašības kā materiāla. Un rezultātā sanāk - uzticamība, bioloģiskā saderība un skaistums.

 

Partneri


Darba laiks

Darba dienās iepriekš veicot pierakstu

Kontakti

Rīga, Kr. Valdemāra iela 99, LV-1013
Tel.: +371 67378355
Mob.: +371 29406773


Jūrmala, Zvīņu iela 2, LV-2012
Tel.29797438.


info@dentalriga.lv
rtg@dentalriga.lv